Gamintoju puslapis   


   

AEB kompanija yra pirmaujanti  elektroniniu dujų bloku sistemų gamintoja. AEB blokus, naudoja tokie duju brendai kaip: Lovato, OMVL, ZAVOLI, BRC, LANDI, Landi Renzo, ELPIGAZ, Tartarini, BIGAS ir kiti.

 

 

 

 

  AEB Alternative Fuel Electronics - yra tapatinama su technologinėmis naujovėmis alternatyvių kuro sistemų elektronikos sektoriuje.
Nuo 1984 m., AEB, projektuoja ir parduoda platų asortimentą elektroninių prietaisų, skirtu modernizuoti transporto priemonės
naudojant LPG Kurą, made in Italy.

  Nuolat ieškant inovativiu sprendimu, kurie supaprastintu transporto priemones paleisti dirbti dujomis,  buvo raktas į  produktų sėkmę ir leidžia AEB tapti pasaulio lydere šiame sektoriuje.
Dėka savo patirties  ir absoliučiai patikimo produkto, AEB
Alternative Fuel Electronics buvo pasirinktas kaip Technologijų Partneris paslaugų ir aptarnavimo pramonė didžiausių kompanijų (mechaninių komponentų gamintojai) ir gavo svarbius kokybės sertifikatus, įskaitant UNI EN ISO 9001 Vision 2000 ir ISO TS 16949.

  Bendrovės ir jos produktų sėkmė leido is pradžių tapti lyderiu Italijos rinkoje, paskui didžiojoje daliję tarptautinėje rinkoje, galiausiai, tapti pasaulio lyderių šioje srityje.
Šiandien AEB 
Alternative Fuel Electronics produktai, tiesiogiai ar netiesiogiai, yra parduodami daugiau nei 40 šalių penkiuose žemynuose.

 

 


 Purkštukas Hana H2000 išvaizdos primena benzinini purkštuką. Optimalus šių purkštukų dozavimas ir veikimas  maksimaliai juos priartina prie benzininiu purkštuku.  Purkštuku Hana H2000 varža 1,9 omų, atidarymo laikas 2 ms, uždarymo laikas 1,2 ms. Purkštukai būna keturių modelių: A + (mėlyna) 40/50/60 AG, (žalia) 33/42/50 AG, B (raudona) 26/32/39 AG, C (juoda) 20/25/30 AG, prie 0,8 / 1,0 / 1,2 bar slėgio. Purkštukus galima  apibūdinti kaip aukštos kokybės ir patikimi.

 

 


 Daugiau nei 20 metų Italijos kompanija Tomasetto Achille kuria ir gamina ir parduoda LPG ir CNG įrangą automobiliams.

     Įkurta 1982 Achille Tomasetto dabar yra vienas iš pagrindinių pasaulio gamintojų. Tomasetto Achile  gaminiai yra gerai žinomi dėl jų kokybės ir patikimumo, ką parodė milijonai multivožtuvų ir reduktorių parduotų visame pasaulyje.

     Nuo 1998 kompanija yra įsikūrusi Castegreno, prie Vicenza, šiaurės rytų Italijoje, 3000 kv.m. fabrike.

1998 Tomasetto Achile sukūrė savo LPG multivožtuvus ir LPG slėgio reguliatorių. 1994 kompanija gavo savo įrangai standartų patvirtinimą ECE 67-00 ir pradėjo eksportuoti į Rytų Europą.

2000 metais Tomasetto Achile tapo viena pirmųjų kompanijų gavusi naują ECE 67-01 patvirtinimą naujajam multivožtuvui AT-02.

     Sekančiais metais buvo sukurtas naujas LPG reduktorius ir naujas CNG reduktorius.

Dabar Tomasetto Achille yra viena iš pagrindinių kompanijų esančių rinkoje, LPG multivožtuvų gamybos lyderis.

     Tomasetto produktai gerai žinomi Europoje ir visame pasaulyje, nuo Indijos iki Kinijos, ir iki Pietų Amerikos.

LPG multivožtuvai yra pagrindinis kompanijos produktas, parduodami su Tomasetto Achille arba kitų gerai žinomų kompanijų prekių ženklais. Milijonai parduotų ir įrengtų vienetų rodo Tomasetto multivožtuvų kokybę ir patikimumą.

     Tomasetto Achile gamybos ir produktų kokybę patvirtina nuolatinis įrangos vystimas ir pirkėjų pasitenkinimas, bei ISO 9001:2000 kokybės valdymo sistema.

 

 

300  ISA2


Pagrindinis šios ISA2 sistemos, tarsi dirbtinio intelekto, uždavinys yra pastoviai stebėti variklio darbą tiek dujomis tiek benzinu, prie skirtingų sūkių diapazonų, o tuomet pritaikyti dujų veikimo principus kiekviename diapazone kiek įmanoma artimesnius benzino veikimui.

Ši ISA2 adaptacija ir mokymasis, trunka pirmus keletą šimtų kilometrų ir nuolatos yra modifikuojamas jei variklis pasiekia zoną kurioje šis tarsi dirbtinis intelektas nėra surinkęs duomenų, tuomet jis keletą kartą įjungdamas benziną idealiai prisitaiko važiuojant kiekviena greityje, esant skirtingam variklio apkrovimui. Dėka šios ISA2 sistemos, kitaip vadinamo dirbtinio intelekto, dujinis kompiuteris STAG 300 ISA2 idealiai prisitaiko prie benzininio įpurškimo esant skirtingam variklio apkrovimui ir greičiui.

Tas idealus prisitaikymas leidžia maksimaliai sumažinti kuro sąnaudas, idealiai prisitaikyti prie važiavimo kiekviename konkrečiame automobilyje nepaliekant jokių, net menkiausių, dinamikos skirtumų važiuojant dujomis ir benzinu. Šia funkciją ištestavome ir rezultatais esame tikrai labai sužavėti, dėka šios funkcijos automobiliai puikiai važiuoja dujomis, labiau kaprizingų variklių nereikia keletą kartu kalibruoti ar važiuoti automobiliu kartu su nešioju kompiuteriu tam kad sugaudyti dujų įpurškimą kiekviename sūkių diapazone pagal benzino parametrus.

  • Nauja, tarsi dirbtinio intelekto, auto adaptuojanti programa ISA2, idealiai prisitaikant prie kiekvieno automobilio variklio ir jo valdymo;
  • Slėgio korekcija Cut off rėžime;
  • Dujinių purkštukų pašildymo funkcija esant reduktoriaus temperatūrai mažiau nei 10c;
  • Dujinių purkštukų pašildymo stebėjimas, sumažinantis tikybę užsidegti Check engine lemputei dėl nekorektiško dujų mišinio;
  • Galimybė veikti su rotoriniais varikliais;
  • Galimybe nustatyti apsukų signalą nuo veleno padėties daviklio;
  • Praplėtas dujinių purkštukų sąrašo pasirinkimas;
  • Papildomi garso signalai kuriant variklį ir avariniame rėžime;
  • Galimybė nustatyti avarinių užvedimų kiekį.